LADIES NIGHT Харків

%s tickets
id#38070

Theater 

LADIES NIGHT Харків
Date and time

23 october 19:00

Left before the event starts:
Price

200 - 1200 грн.

Learn about price drops

LADIES NIGHT Харків
Country
Ukraine
Genre
Comedy

Продюсерський центр Lirnik Production представить в Києві прем'єру всесвітньо відомого аншлагового вистави «Ladies Night. Kyiv Style ». У постановці задіяні популярні українські актори, гумористи, співаки і шоумени. На сцені розіграється яскраве, музично-танцювальне шоу, насичене гумором, і надихаюче на успіх.
Віртуозне музичний супровід - «Orchestra by Lirnik».
Сюжет:
Великобританія, крихітний провінційне містечко. Шестеро безробітних друзів марно намагаються знайти роботу. У кожного є сім'я, а роботи немає: закрився єдиний роботодавець міста, металургійний комбінат. Героям на очі потрапляє оголошення в газеті: за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, дами платять по двісті доларів. Божевільна ідея приходить раптово: самим організувати групу стриптизерів, яка буде доводити до шаленства жіночу аудиторію нічних клубів. Герої вирішуються на цю авантюру, і йдуть назустріч успіху через численні перепони: пошук приміщення і костюмів, репетиції, приведення себе в більш-менш пристойну фізичну форму, психологічні зриви і нерозуміння оточуючих. Все навколо буде проти них. Але в підсумку «гидкі каченята», на очах у здивованої публіки, перетворяться на справжніх героїв свого міста.
Склад:
Антон Лірник - актор, телеведучий, резидент Comedy Club в складі «Дуету імені Чехова», член журі «Ліги Сміху».
Олександр Педан - актор, шоумен, телеведучий і відеоблогер. Резидент Comedy Club Ukraine.
Влад Яма - танцюрист, хореограф, а також суддя телевізійних проектів «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками» та «Модель XL». Член журі «Ліга Сміху».
Арсен Мірзоян - актор, автор і виконавець власних пісень.
Сергій Бібілов - актор, учасник популярних гумористичних проектів «Казки У», «Країна У», «Зірконавті».
Олександр Станкевич - актор Одеського українського музично-драматичного театру, провідний актор команди КВН «Одеські мансі». Учасник проектів «Країна У», «Пекельна кухня приколів», «Зірконавті».
Анатолій Анатоліч - автор і продюсер програми «Зе Інтерв'юер».
Олександра Машлятіна - актриса, учасниця проектів «Жіночий Квартал», «Ліга Сміху», «Країна У», «Казки У».

Kharkiv
Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
23 october
Social activity