Казковий шоу- мюзикл «Аладдін і чарівна лампа»

%s tickets
id#37568

Show 

Казковий шоу- мюзикл «Аладдін і чарівна лампа»
Date and time

23 november 14:00

Left before the event starts:
Price

150 - 300 грн.

Learn about price drops

Казковий шоу- мюзикл «Аладдін і чарівна лампа»
Country
Ukraine
Genre
Шоу

Творці хітових музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесі »,« Кіт у чоботях »,« Снігова королева. Сила гарячого серця »,« Білосніжка і семеро гномів »широко відомих в Україні та за її межами, вирішили звернутися до героя найпопулярнішої казки арабського циклу« Тисяча і одна ніч ». Йдеться про пригоди Аладдіна, веселого бідняка, який знайшов чарівну лампу і підкорив серце найпрекраснішої східної принцеси.
Історія цього героя не раз інтерпретувалася - в театральних, шоу і кінопостановці.
 
У 1992 році студією Уолта Діснея за мотивами казки про Аладдіна був випущений повнометражний мультиплікаційний фільм «Аладдін», в якому багато деталей сюжету були змінені. Мультфільм став однією з найуспішніших картин студії, отримавши дві премії «Оскар». Успіх мультфільму привів до створення двох повнометражних продовжень - «Повернення Джафара» і «Аладдін і король розбійників», а також мультсеріалу «Аладдін», сюжет яких мав мало спільного з оригінальною казкою. У 2019 серці глядача підкорив фільм «Аладдін» - кіноадаптація мультфільму.
 
Словом, чарівна східна історія про дружбу, людяності і любові багато років знаходиться на піку популярності і не збирається здавати свої позиції.
Саме тому творча команда театру «Каскадер» вирішила звернутися до вічного сюжету, адже наш коник - добрі, душевні і веселі казки з мелодійними піснями, віртуозною сучасною хореографією, дотепними жартами, всілякими трюками і боями. Ну, а східний колорит, яскраві костюми, ефектні декорації і світлові рішення, стануть прекрасним доповненням для втілення класичної історії.
 
Отже, закоханий в прекрасну принцесу бідняк Аладдін потрапляє в занедбану печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи - Джинн, вибравшись на свободу, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди!

 

Kharkiv
Kharkiv Theater of Opera and Ballet named after N. V. Lysenko
23 november
Similar events
Романтика романсу Романтика романсу

26 October

Киевский академический музыкально-драматический Цыганский театр "Романс"

Social activity